Godišnji sastanak Uprave za šume

Godišnji sastanak Uprave za šume

No Comments

Dana 26. i 27. decembra 2018. godine u Naučno-nastavnoj bazi Šumarskog fakulteta na Goču, održan je godišnji sastanak zaposlenih u Upravi za šume. Tom prilikom, prezentovan je projekat iz oblasti lovstva pod nazivom „Istraživanje uzroka i posledica nestajanja jelenske divljači u centralnoj Srbiji, definisanje površina pogodnih za reintrodukciju (naseljavanje) i mera za unapređenje procesa reintrodukcije“ čiji je nosilac prof. dr Dragan Gačić sa Šumarskog fakulteta u Univerziteta u Beogradu.
Prezentacija je izazvala veliko interesovanje prisutnih, a važno je napomenuti, da će uskoro biti objavljen konačni izveštaj pomenutog projekta, kao i monografija „Jelenska divljač u Srbiji“.

Detaljne informacije o ovom događaju, možete videti na: https://upravazasume.gov.rs/godisnji-sastanak-zaposlenih-2018/

Layout mode
Predefined Skins